קטיף תותים

קטיף תותים ב"משוך בגזר"

מחפשים את החוויה המושלמת לשבת? 
קטיף תותים חווייתי במשוך בגזר – בילוי משפחתי חווייתי במיוחד‼
================================================
✔ תותים אדומים במיוחד ומתוקים במיוחד
✔ ללא ריסוס – הדברה ביולוגית בלבד
✔ תות אדום בפיתוח כחול-לבן 🇮🇱

🍓 איפה? בכניסה למושב צופית, ממש ליד כפר סבא. להוראות הגעה מדויקות
🍓 מתי? בשבת הקרובה ובכל שבת בין השעות 09:00 – 16:00‼

 

המלצה: הגיעו עם נעליים סגורות ומצב רוח טוב. בטוחים שתיהנו! 🤩

למה דווקא קטיף תותים ב"משוך בגזר"?

כי אם אתם מחפשים קטיף תותים חווייתי שיספק לכם בילוי משפחתי מקסים בלב הטבע ותותים טעימים שתוכלו להתענג על טעמם במקום או בבית ואפילו להכין מהם ריבה – אתם בדיוק במקום הנכון.

משוך בגזר הנמצא בשדות מושב צופית בסמוך לכפר סבא (כניסה מזרחית) מציע לכם חוויית קטיף תותים עצמאי במהלכו תוכלו גם ללמוד קצת על הזנים השונים של התות וגם – כמובן – לקטוף בעצמכם וליהנות. 

קטיף תותים במרכז – חוויה לכל המשפחה

הרבה משפחות עם ילדים מחפשות אטרקציות בשבת או בחג, אשר יאפשרו להן לבלות וליהנות ביחד. קטיף תותים בשרון "משוך בגזר" מציע אטרקציה מקסימה ולא יקרה במיוחד, המאפשרת לכולם, כולל כולם – ליהנות.

  • קטיף עצמי של תותים (ולא רק) – הקטיף הוא עצמאי לחלוטין. אתם מסתובבים בשדה התות המשתרע על פני שטח נרחב וקוטפים בעצמכם את התותים שאתם בוחרים. אם תרצו, תוכלו לשלב גם קטיף עצמי של מגוון ירקות, ולחזור הביתה עם שקיות מלאות. החוויה הזאת של קטיף עם כל המשפחה מקרבת, מגבשת ולא פחות חשוב – טעימה.
  • סיור חקלאי בשטח – כחלק מהקטיף אנחנו מציעים גם סיור חקלאי שבמהלכו תוכלו ללמוד על החקלאות החדשנית של שנות האלפיים, להבין בדיוק איך אנחנו זורעים את זרעי הירקות והפירות, באילו שיטות השקיה ודשנים אנחנו משתמשים ועוד.
  • הנאה שמניבה פירות, תרתי משמע  – קטיף תותים במשוך בגזר מאפשר לכם ליהנות מהתוצרת שקטפתם בין אם אתם בוחרים לאכול אותה במקום ובין אם אתם בוחרים לקחת אותה אתכם הביתה (בתוספת תשלום עבור כל סלסלת תותים) ולהכין ממנה את המטעמים שאתם אוהבים (מי אמר תותים בקצפת ולא קיבל?)

    השילוב בין כל הפעילויות והחוויות האלה, תורם ליצירת חוויה מקסימה בלב הטבע, שמתאימה גם לילדים קטנים, גם לילדים גדולים יותר וכמובן – גם להורים.

     

לקבלת מידע נוסף אודות קטיף תותים ולהרשמה – צרו קשר בטל'  054-5288335   או דרך האתר. נשמח לראותכם!