שריינו מקום ליום הולדת קטיף מקורי ומהנה במיוחד

יש הרבה מאוד סוגי הפעלות ימי הולדת, אבל הפעלת יום הולדת קטיף אין הרבה. אנחנו במשוך בגזר אנחנו מציעים לכם חגיגת יום הולדת מקורית ומהנה במיוחד – בהתאמה אישית.

החגיגה מתאימה לילדים מגיל 3 ועד בכלל, וכוללת קטיף של מגוון גדול של ירקות ואולם ממוזג שמוקצה לכם ואתם יכולים לקיים בו הפעלה, להגיש בו כיבוד ולקיים בו טקס עוגה – בדיוק כמו שצריך.

לתיאום התקשרו לערן 054-5288335 או שלחו פרטים:

איך נראה יום הולדת קטיף?

אתם מזמינים את הילדים אלינו, למשוך בגזר – מתחם קטיף חווייתי הממוקם בכניסה המזרחית למושב צופית (שההורים יכתבו ב"וויז" משוך בגזר, ויבחרו באפשרות של כפר סבא, המוביל). מחכים שכולם יגיעו באולם הממוזג לצלילי שירי יום הולדת שאתם מביאים, וכשכולם מגיעים מתחיל תדריך הקטיף. המדריכים מסבירים לילדים קצת על הירקות שהם עומדים לקטוף ועל אופן הקטיף של כל אחד מהם, ולאחר כרבע שעה, אחרי שמסתיימות כל השאלות – יוצאים לשדה.

בשדה הילדים פוגשים מבחר עצום של ירקות שהם יכולים לקטוף, ביניהם פלפלים, פלפלונים, עגבניות שרי, כרוב, בצל ירוק, חסה, ברוקולי, תירס לבן, בטטות, תפוחי אדמה וכמובן גזר, כי אחרת לא היתה משמעות לשם של המקום :). לאחר סיור של כשעה / שעה וחצי בשדות, חוזרים לחדר. בחדר אתם יכולים לקיים הפעלה כראות עיניכם, וכמובן – מגישים כיבוד ועורכים טקס עוגה, כיאה לכל יום הולדת ובמיוחד לחגיגת יום הולדת קטיף כל כך מיוחדת. 

בסיום החגיגה הילדים חוזרים הביתה עם הירקות שקטפו, עם חיוך על הפנים ועם רצון אמיתי לטעום ירקות – שזה כשלעצמו דבר בלתי רגיל.

לקבלת מידע נוסף אודות יום הולדת קטיף – צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פרטים בטופס, ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.