אודות משוך בגזר

משוך בגזר - קטיף, סיור חקלאי וחוויות במשק בק

משק בק נוסד במושב צופית, מ.א.דרום השרון, כבר ב- 1933. הוא מראשוני ומגדולי מגדלי הירקות באזור השרון מאז קום המדינה.

המשק הוקם בשנת 1933 על-ידי שרגא ויפה בק. אחריהם המשיך את המשק בנם אריה. ב-40 השנים האחרונות מנהל את המשק ערן, דור שלישי לחקלאים. ערן גדל והתחנך על ערכי התנועה החקלאית ולמעשה מאז שהוא זוכר את עצמו הוא עזר במשק החקלאי. המשק מגדל גזר, בטטה, תפוח אדמה, כרוב אדום ולבן, תירס, פלפלים, חצילים, חסות בשלל סוגים, עלי מנגולד, בצל ירוק, קולורבי ועוד מגוון גדול של סוגי גידולים.

קטיף משפחות עצמי וגם סיור חקלאי והפעלות

בשנים האחרונות פותח משק בק את שעריו למבקרים ואורחים. המשק מציע סיור חקלאי מודרך בשדות הפתוחים, הכולל קטיף עצמי, הדרכה בגובה העיניים כעל כל סוגי הגידולים בהתאם לעונת הירקות והמלאי ועל אופן הקטיף שלהם, הפעלות לילדים ולעתים אפשרות לרכוש מיצים טבעיים, פיתה דרוזית ושתייה קלה, וליהנות מהם בפינת הפיקניק הגדולה והמוצלת. מדובר בחוויה לימודית לכל המשפחה, המייצרת גיבוש בדרך מיוחדת וגם התקרבות מקסימה של הילדים אל ירקות האדמה.

הצטרפו אלינו ותוכלו ללמוד על חקלאות ישראלית בשנות ה-2000, תראו איך גדלים הירקות ואיך הם מגיעים אליכם לצלחת, ותיהנו מפעילויות מקסימות לכל המשפחה.

סיור חקלאי לקבוצות

במהלך ימות השבוע הרגילים, אנחנו שמחים לארח קבוצות, חברות, ועדי עובדים ותיירים לסיור חקלאי מרתק על חקלאות ישראלית וכולל קטיף עצמי סדנאות ODT והכנת סלט סלטים ותבשילים מהירקות שנקטפו זה הרגע מהשדה.
הסיור והפעיליות מתקיימים אך ורק בתיאום מראש בטל':  054-5288335

נשמח לראותכם בחוויית הקטיף המיוחדת שלנו,
ערן בק וצוות משוך בגזר, מושב צופית.